Pierwsze zabawy przedszkolaków w nowym roku szkolnym 2017-2018

Pierwsze dni w przedszkolu ubiegły przedszkolakom w atmosferze doskonałej zabawy. Dzieci poznały się wzajemnie, swoje wychowawczynie, sale, pomieszczenia przedszkolne. Już od pierwszych godzin pobytu w przedszkolu dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach. Nowe miejsce okazało się być ciekawe i bezpieczne dla przedszkolaków i nawet jeśli jeszcze kilka dni temu ktoś miał jakieś obawy, wydaje się, iż teraz to wszystko powoli mija i każdy czuje się w przedszkolu bardzo dobrze . Mamy nadzieję, że taka atmosfera będzie nam towarzyszyć prze cały rok szkolny.

Wspaniałej zabawy w nowym roku szkolnym dla wszystkich przedszkolaków!

B. Siwek