Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

20 września to wspaniały dzień dla każdego wychowanka przedszkola bo jest to Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.
Inicjatywa Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka wyszła od dyrektorów łódzkich przedszkoli. Święto zostało ustanowione uchwałą sejmu z dnia 13 września 2013.
Co roku w całej Polsce przedszkolaki świętują swój dzień, również w naszym przedszkolu. W każdej z grup na dzieci czekały atrakcje. Wśród nich znalazły się wesołe zabawy integracyjne przy muzyce, słodkie poczęstunki , malowanie twarzy, zabawy z balonami i wiele innych. Dzieci tak dobrze się bawiły, że zapomniały o padającym za oknem od kilku dni deszczu i tym, że nie można wyjść na plac zabaw. W przedszkolu też się świetnie bawimy, czego potwierdzeniem są miny przedszkolaków uchwycone na zdjęciach.

B.Siwek