Dzień Przedszkolaka w gr. I

W dniu 20. 09 2017r dzieci z gr I obchodziły swoje święto „ Dzień Przedszkolaka”. Uroczystość rozpoczęła się Pasowaniem na Przedszkolaczka. Pasowanie odbyło się przy „Kodeksie Przedszkolaka”, gdzie dzieci uroczyście składały przysięgę, a następnie otrzymywały Medal Przedszkolaka. Po uroczystym wręczaniu medalów nastąpiła część mniej oficjalna, mianowicie odbyły się wspólne zabawy przy muzyce i piosenkach, a także poczęstunek.
Od tego momentu nasze Maluszki stały się prawdziwymi PRZEDSZKOLAKAMI ;)

K. Kobeszko

„Jestem sobie przedszkolaczek”
Jestem sobie przedszkolaczek,
Nie grymaszę i nie płaczę,
Na bębenku marsza gram,

Mamy tu zabawek wiele,
Razem bawić się weselej,
Bo kolegów dobrych mam,

Mamy klocki, kredki, farby,
To są nasze wspólne skarby,
Bardzo dobrze tutaj nam,
Ram tam tam, ram tam tam.

Kto jest beksą i mazgajem,
Ten się do nas nie nadaje,
Niechaj w domu siedzi sam,