O BEZPIECZEŃSTWIE W RUCHU DROGOWYM

O bezpieczeństwie w ruchu drogowym nigdy za wiele. Przygotowując się do poruszania się w ruchu drogowym w trudnych, jesiennych i zimowych warunkach atmosferycznych (zachmurzenie, mgła) zaprosiliśmy do naszego przedszkola dzielnicowych Komisariatu Policji w Radlinie asp. Adama Czoch oraz mł. asp. Wojciecha Lach. CELEM GŁÓWNYM spotkania BYŁO UTRWALENIE PODSTAWOWYCH ZASAD BEZPIECZEŃSTWA NAJMŁODSZYCH PIESZYCH W RUCHU DROGOWYM. Dzieci wspaniale odpowiadały na pytania policjanta. Pan policjant przypomniał o szczególnym bezpieczeństwie w czasie trudnych warunków atmosferycznych. Zwrócił uwagę na konieczność noszenia odblasków, dzięki którym dzieci są widoczne i oczywiście bezpieczniejsze. Ważne jest jednak , żeby to rodzice zadbali, aby dzieci wyposażyć w elementy odblaskowe.
PAMIĘTAJMY BEZPIECZEŃSTWO NASZYCH DZIECI JEST NAJWAŻNIEJSZE!
Serdecznie dziękujemy p. Wojciechowi i p. Adamowi za spotkanie i obiecujemy postarać się być jeszcze lepszymi uczestnikami ruchu drogowego.

B. Siwek

makieta -gr. V integracyjna