''Autumn Day'' w grupie Żabek

"Autumn Day", czyli obchody dnia jesieni to jedno z zadań wykonane przez Żabki w ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjnego "English special days". Projekt w grupie realizuje pani Halina Czepczar.

Przedszkolaki poznały słownictwo angielskie związane z tematyką jesienną (tree, leaves, acorn, squirrel, chestnut),  poznały historyjkę o bardzo głodnej wiewiórce , doskonaliły umiejętność liczenia po angielsku dokarmiając żołędziami wiewiórki.  Podczas nauki jesiennej piosenki "Colourfull leaves" dzieci utrwalały także nazwy kolorów.  Wiele emocji wzbudziła gra "Dobble" dzięki której dzieci mogły się pochwalić sokolim wzrokiem, a przy okazji utrwalały poznane słownictwo.

Data dodania: 2021-10-16 22:17:54
Data edycji: 2021-10-16 22:50:16