BABCIU, DZIADKU, KOCHAM WAS…

W dniu 3 stycznia 2023r. w przedszkolu zgromadzili się nasi ukochani babcie i dziadkowie aby zobaczyć swoje wnuczęta w programie artystycznym z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka.

Przedszkolaki z gr. III Kaczuszki starały się zaprezentować najlepiej jak potrafiły w przygotowanym wspólnie z wychowawczynią przedstawieniu jasełkowym. Nie zabrakło oczywiście życzeń i prezentów w postaci piosenki i laurek.

W drugiej części uroczystości wnuczęta z dziadkami "szaleli" w karnawałowych rytmach. O tym, iż uroczystość była bardzo udana oprócz braw świadczyła również frekwencja gości. Uśmiechy na twarzach babć i dziadków oraz ich wnucząt i często słyszane dziękujemy, to najlepsze podsumowanie tej uroczystości.

Serdecznie dziękujemy naszym Gościom za udział i wspólną zabawę.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego wyjątkowego dnia.

B.Siwek

Data dodania: 2023-01-07 20:32:13