BAL 2024 U PSZCZÓŁEK

Witajcie w naszej bajce. Chcemy z Wami podzielić się fragmentami z naszego karnawałowego balu. Zobaczcie jak Pszczółki w kolorowych kostiumach z dziecięcą radością bawiły się tego dnia. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych postaci z bajek. Można było spotkać wróżki, królewny, policjantów, motylki, biedronki, Spider_Mana....., nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich bohaterów. Ten wyjątkowy dzień uświetniły postacie Myszki Miki z którymi dzieci wspólnie się bawiły. Nie zabrakło tańców, pląsów, konkursów, ale także pamiątkowych zdjęć i słodkiego poczęstunku. Wszyscy bawili się wspaniale. Był to bal nad bale, jak to bywa w karnawale.

S. Menżyk

Data dodania: 2024-02-18 20:15:01