BEZPIECZEŃSTWO W RUCHU DROGOWYM- PSZCZÓŁKI I KACZUSZKI

Bezpieczeństwo dzieci w przedszkolu jest traktowane priorytetowo. Przypominamy o zasadach bezpieczeństwa w czasie zabaw w sali i na podwórku oraz o bezpiecznym poruszaniu się w ruchu drogowym. Przedszkolaki z gr. IV Kaczuszki i gr. III Pszczółki w dniu 2 października ćwiczyły praktycznie, jak bezpiecznie poruszać się w ruchu drogowym, przechodzić przez ulicę w miejscach  z oznaczonym przejściem i jak wybrać bezpieczne miejsce do przejścia, jeśli nie ma oznaczeń. Po drodze poznawaliśmy znaki drogowe i odczytywaliśmy, co oznaczają. W miasteczku ruchu drogowego pod bacznym okiem pana policjanta asp. szt.Wojciecha Lach przedszkolaki ćwiczyły bezpieczne, zgodne z zasadami przejście przez jezdnię oraz rozpoznawanie znaków drogowych. Dzieciaki spisały się doskonale.

Pamiętajmy, bezpieczeństwo jest najważniejsze!

B.Siwek

Data dodania: 2023-10-02 17:20:03