Biedronki w bibliotece

W czwartek 7 kwietnia przedszkolaki z grupy Biedronki ?odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną w Radlinie? z okazji urodzin pana Andersena oraz Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci. Pan Andersen przeczytał dzieciom bajki pt. "Stokrotka" i "Księżniczka na ziarnku grochu" Dzieci miały również możliwość wykazania się znajomością bohaterów oraz tytułów baśni i bajek w przeprowadzonym przez panią bibliotekarkę quizie. Biedronki otrzymały zadanie do wykonania po powrocie do przedszkola, jak przystało na starszaków związane z przygotowaniem do pisania.
Serdecznie dziękujemy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radlinie za zaproszenie i wspaniałe spotkanie?

B.Siwek
Data dodania: 2022-04-10 20:46:20