"Dbamy o zdrowie z małym misiem"

"Mały miś w świecie wielkiej literatury " to ogólnopolski projekt edukacyjny, który grupa Biedronki realizuje razem z panią Beatą Siwek.  W każdym działaniu będzie dzieciom towarzyszyć maskotka miś – w obecnej sytuacji tylko w charakterze obserwatora. Poprzez opowiadania, wiersze i bajki mały miś będzie przybliżał dzieciom wiedzę o otaczającym świecie.

Realizując moduł "Dbamy o zdrowie z małym misiem" dzieci utrwalały wiedzę i doskonaliły technikę poprawnego mycia rąk, która w ostatnim czasie jest niezwykle ważna. Przypomniały  również o higienie całego ciała i myciu zębów. Układały piramidę zdrowia u podstaw której znajduje się ruch. Przygotowywały samodzielnie kanapki na śniadanie.

B. Siwek

Data dodania: 2020-11-04 20:49:03