Dzień Babci i Dziadka u Kaczuszek

W dniu 9 stycznia w przedszkolu zgromadzili się nasi ukochani babcie i dziadkowie aby zobaczyć swoje wnuczęta w programie artystycznym z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka.

Przedszkolaki z gr. Kaczuszki starały się zaprezentować najlepiej jak potrafiły w przygotowanym wspólnie z wychowawczyniami przedstawieniu jasełkowym. Nie zabrakło oczywiście życzeń i prezentów w postaci okolicznościowych wierszy, piosenki i laurek.

Jak na karnawał przystało był czas na wspólną zabawę wnucząt z dziadkami  przy ludowym utworze „W murowanej piwnicy” oraz słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Uśmiechy na twarzach babć i dziadków, wzruszenie, brawa i słowa podziękowania świadczą o tym , iż uroczystość była udana.

Serdecznie dziękujemy naszym Gościom za udział i wspólną zabawę.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego wyjątkowego dnia.

B.Siwek

Data dodania: 2024-01-17 23:17:34