Dzień Dinozaura

Dzień Dinozaura ??u Skrzatów ?‍♂️
26 lutego obchodzony jest jako "Dzień Dinozaura" głównie z powodu odkrycia najważniejszego dinozaura w historii paleontologii – tyranozaura rex. Data ta ma zatem symboliczne znaczenie dla miłośników dinozaurów, których w grupie Skrzatów nie brakuje.
Dzieci w tym dniu przyniosły do przedszkola swoje ulubione figurki, pluszaki oraz książki o dinozaurach i chętnie dzieliły się swoją wiedzą na temat dinozaurów z kolegami i koleżankami z grupy.
Dzieci wykonały też eksperyment w postaci wybuchu wulkanu oraz zamieniły się w paleontologów odszukując i dopasowując znalezione kości do szkieletu dinozaura. Za pomocą specjalnych kart oraz aplikacji Smarty w sali pojawiły się ożywione dinozaury.??????
Data dodania: 2024-03-05 17:09:05
Data edycji: 2024-03-10 17:37:43