Gr. IV Biedronki świętuje Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka i powitanie jesieni w PARKU LINOWYM ''LEŚNA PRZYGODA'' W RADLINIE - Przedszkole Publiczne Nr 2 im. Jasia i Małgosi w Radlinie

Korzystając z pięknej pogody i tego, że dobrej zabawy nigdy za dużo, przedszkolaki z gr. IV Biedronki skorzystały z możliwości zabawy w parku linowym LEŚNA PRZYGODA w Radlinie. Wymarzona pogoda, promienie słońca przedzierające się przez konary drzew, dobry humor i przypomnienie p. instruktor o zasadach bezpieczeństwa i kultury obowiązujących w parku.

Wszystkie te czynniki wpłynęły na doskonałą, bezpieczną zabawę dzieci.

Park odwiedziliÅ›my na kilka dni przed Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka oraz pierwszym dniem kalendarzowej jesieni, dlatego po skoÅ„czonej zabawie przedszkolaki zamieniÅ‚y siÄ™ w „odkrywców lasu”. Las badaliÅ›my wielozmysÅ‚owo wykorzystujÄ…c dodatkowo lupy i miary. NaszÄ… uwagÄ™ zwróciÅ‚ zegar rozkÅ‚adu w czasie różnych przedmiotów, które ludzie pozostawiajÄ… w lesie. Wiele z informacji daÅ‚o nam wszystkim do myÅ›lenia na temat dbaÅ‚oÅ›ci o las, bez którego czÅ‚owiek nie może żyć. PamiÄ™tajmy, że w lesie jesteÅ›my gośćmi.

B. Siwek

Data dodania: 2021-09-19 21:01:06