JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE W GR. IV Biedronki

Dzieci z gr. IV Biedronki wraz z wychowawczyniami przygotowały spotkanie wigilijne z jasełkami. W prezentowanym programie znalazły się jasełka bożonarodzeniowe z tańcami oraz pastorałka i życzenia. Dzieci odegrały swoje role słowem, gestem i ruchem najlepiej jak potrafiły. Następnie wzajemnie składaliśmy sobie życzenia. Dzieci otrzymały kartki wraz z życzeniami bożonarodzeniowymi dla całej Rodziny. Przyszedł również czas na prezenty od Dzieciątka. Wszystko wskazuje na to, że byliśmy grzeczni, bo pod choinką czekały na dzieci prezenty. Tu już dopatrujemy się ogromnej pomocy ze strony rodziców, którzy finansowo wspomogli Dzieciątko. Kiedy emocje nieco opadły był czas na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji uroczystości należą się naszym dzieciom oraz ich rodzicom za wszystko co uczynili, aby tak właśnie wyglądało nasze spotkanie wigilijne: pełne serdeczności, miłości, życzliwości i radości, pomimo iż nie mogliśmy się spotkać w szerokim gronie z naszymi rodzicami.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego 2022 Roku

życzą Panie: Stefania, Beata, Barbara