JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE W GR.IV KACZUSZKI

Dzieci z gr. Kaczuszki wraz z wychowawczyniami przygotowały spotkanie wigilijne z jasełkami. Wśród zaproszonych gości byli rodzice dzieci, inni członkowie rodziny oraz pani dyrektor naszego przedszkola W prezentowanym programie znalazły się jasełka bożonarodzeniowe z tańcami oraz pastorałki. Dzieci odegrały swoje role słowem, gestem i ruchem najlepiej jak potrafiły. Następnie wzajemnie składaliśmy sobie życzenia i łamali się opłatkiem, a dzieci wręczyły rodzicom kartki z życzeniami bożonarodzeniowymi. Kiedy emocje nieco opadły był czas na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji uroczystości należą się naszym dzieciom oraz ich rodzicom za wszystko co uczynili, aby tak właśnie wyglądało nasze spotkanie wigilijne: pełne serdeczności, miłości, życzliwości i radości.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego 2024 Roku

życzą Panie: Beata, Krystyna, Danusia