Kaczuszki w Bibliotece Miejskiej w Radlinie

Kaczuszki miały przyjemność świętować w Bibliotece Miejskiej w Radlinie  97 urodzinki Kubusia Puchatka. Panie Bibliotekarki wspaniale przygotowały całą uroczystość.

Dzieci złożyły życzenia urodzinowe Kubusiowi, wręczyły kartkę urodzinową, słuchały jednej z przygód misia, zaśpiewały 200 lat, rozwiązywały zagadki, układały puzzle w grupach, pokolorowały tort dla Puchatka. Jak to na urodzinach bywa nie zabrakło również małego co nieco- miodku, który dzieci ochoczo kosztowały. Na koniec przedszkolaki  zawarły pakt wiecznej przyjaźni z Kubusiem Puchatkiem.

W czasie spotkania gr. Kaczuszki zrealizowała również jedno z zadań  Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Zabawa sztuką” zad. 13 „O sztuce”. Poznaliśmy kilka pozycji związanych ze sztuką wraz z ilustracjami znanych nam już dzieł: „Od Moneta do Pollocka”, „Picasso w Polsce”, „Najsłynniejsze obrazy. Malarstwo europejskie”.

Bardzo serdecznie dziękujemy za zaproszenie i miłe spędzenie czasu, który minął nam bardzo szybko.

Więcej zdjęć na:  https://pp2.radlin.pl/kaczuszki-w-bibliotece-miekjskiej-w-radlinie,892,pl

Data dodania: 2023-10-17 19:09:20
Data edycji: 2023-10-17 20:06:52