MAMY TO... TABLICA INTERAKTYWNA :-) - Przedszkole Publiczne Nr 2 im. Jasia i Małgosi w Radlinie

MAMY TO... TABLICA INTERAKTYWNA :-)

Tablica interaktywna to urzÄ…dzenie wspóÅ‚pracujÄ…ce m.in.: z komputerem, z projektorem multimedialnym. DziaÅ‚a jak duży ekran dotykowy, może być obsÅ‚ugiwany za pomocÄ… palca lub specjalnego pisaka.

Tablica pomaga we wzbogaceniu prezentacji, uatrakcyjnić zajÄ™cia. Powoduje, że zainteresowanie na zajÄ™ciach zwiÄ™ksza siÄ™ i dzieci skupiajÄ… uwagÄ™ na zagadnieniu . Tablica interaktywna pomaga również w lepszym wykorzystaniu programów multimedialnych, filmów, materiaÅ‚ów dydaktycznych. StaÅ‚y dostÄ™p do informacji - wszystkie zajÄ™cia prowadzone przy użyciu tablicy interaktywnej mogÄ… zostać zapisane, dziÄ™ki czemu mogÄ… być wykorzystane w dowolnej chwili na kolejnych zajÄ™ciach. Jeszcze dÅ‚ugo można pisać o zaletach tablicy interaktywnej....

Cieszymy się, że mamy tę możliwość pracowania razem z nią i na niej.

K.Kobeszko

Data dodania: 2020-10-21 18:24:14