Międzynarodowy Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki, święto kreatywności, odwagi i wspaniałej zabawy. Niezależnie od wieku, każdy z nas ma jakiś talent. Dzień Kropki jest dobrym pretekstem do pokazania go Światu. Kilka lat temu promocję tego Święta kreatywności w Polsce zapoczątkowała Super Belferka Jolanta Okuniewska. Dziś ten dzień porusza serca i umysy wielu dzieci, młodzież, dorosłych, nauczycieli. W tym dniu Pszczółki postanowiły uczcić ten  niesamowity dzień.  Po wysłuchaniu bajki o dziewczynce, która na kartce papieru narysowała tylko kropkę oraz podczas dalszych zabaw dzieci zrozumiały, że Mała Kropeczka może znaczyć tak bardzo wiele. Pracowite Pszczółki zaufały w swoje możliwości. Wycinały koła, kółeczka, z których powstały kolorowe gąsienice oraz kolorowy kropkowany dywanik. Wielką frajda dla naszych dzieciaczków okazała się sesja fotograficzna. Każda pszczółka zachowywała się jak prawdziwy aktor, dzieci same proponowały i ustawiały się do zdjęć. No i właśnie o to chodzi. Jestem super, jestem odważny, dużo potrafię, pomagam moim kolegom.

S. Menżyk

Data dodania: 2023-09-18 14:54:42