Międzynarodowy Dzień Kropki w Pszczółkach

Słyszeliście o dniu Kropki. Jeśli nie to posłuchajcie. Dzień Kropki w przedszkolu to doskonały moment na to, by przekonać się, że mała kropka potrafi przynieść wielkie zmiany. Kropka pobudza kreatywność, pomysłowość, talent i odwagę w pokonywaniu, trudności. Każdy z nas ma w sobie nieograniczony potencjał, mógłby zostać Kopernikiem, Szekspirem, kosmonautą. Tak, każdy, a w szczególności małe dzieciaki mogą stać się prawdziwym cudem. Trzeba tylko w to uwierzyć. A jak to było w Pszczółkach, działo się. Byli artyści, projektanci, choć najbardziej lubili pozować do zdjęć ??. Było wesoło, działo się. Koniec. I Kropka. ?

S. Menżyk

Data dodania: 2022-09-15 22:44:12