Nagrodzeni w  międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „MOZAIKOWA PISANKA – OZDABIANIE PISANEK FIGURAMI GEOMETRYCZNYMI” organizowanym przez Przedszkole Publiczne nr 3 im. Akademii Wesołych Bajtli w Radlinie.

Zwycięzcy w kategorii wiekowej 5-6 lat

II MIEJSCE Julia Dahm 5 lat, grupa Biedronki, Przedszkole Publiczne nr 2 im. Jasia i Małgosi w Radlinie.

III MIEJSCE Alicja Czepczar 5 lat, grupa Biedronki Przedszkole Publiczne nr 2 im. Jasia i Małgosi w Radlinie.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Data dodania: 2021-03-29 12:09:44
Data edycji: 2021-03-29 12:11:20