O BEZPIECZEŃSTWIE W RUCHU DROGOWYM

Bezpieczeństwo dzieci w przedszkolu jest traktowane priorytetowo. Przypominamy o zasadach bezpieczeństwa w czasie zabaw w sali i na podwórku oraz o bezpiecznym poruszaniu się w ruchu drogowym. Policjanci Komisariatu Policji w Radlinie mł. asp. Leszek DUDAŁA i asp. szt. Adam CZOCH w towarzystwie maskotki policyjnej Sznupka goszczący w naszym przedszkolu przypomnieli przedszkolakom, jak bezpiecznie poruszać się w okolicy przedszkola, przechodzić przez ulicę w miejscach ze światłami, z oznaczonym przejściem i jak wybrać bezpieczne miejsce do przejścia, jeśli nie ma oznaczeń. Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu odpowiadając na zadawane przez policjantów pytania. Na koniec przedszkolaki podziękowały za spotkanie i zaprosiły gości do ponownego odwiedzenia nas w przedszkolu.

Pamiętajmy, bezpieczeństwo jest najważniejsze!

B.Siwek

Data dodania: 2021-09-21 21:23:48