ODKRYWAJ I TWÓRZ ŚWIAT WOKÓŁ SIEBIE!

W dniu 9.01 2024r. gośćmi naszego przedszkola byli pracownicy firmy PREVAC z Rogowa. Firma ta specjalizuje się w produkcji naukowo - badawczych aparatur próżniowych, dzięki którym powstają nowoczesne materiały i technologie. Dzieci obserwowały szerg ciekawych doświadczeń z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Do pewnych eksperymentów dzieci same przygotowywały materiał np. dmuchały  małe baloniki. Zabawa była wspaniała. Wielką atrakcją okazały się latające w powietrzu balony, powstająca w szklanym naczyniu chmura, a przede wszystkim płonący ogień na rękach prowadzących doświadczenia. Bardzo dziękujemy Panu Marcinowi, tatusiowi Nataniela za możliwość zorganizowania takiego spotkania. Firmie PREVAC oraz prowadzącym również dziękujemy szczególnie za przygotowane upominki dla każdego Przedszkolaka.

Data dodania: 2024-01-17 20:59:35
Data edycji: 2024-01-17 21:12:01