Czcionka:

Kontrast:

Ograniczenie kontaktu z zanieczyszczonym powietrzem to jeden ze sposobów ochrony dzieci.

Dyrektor przedszkola informuje rodziców, że zostały zakupione oczyszczacze powietrza dla każdej grupy przedszkolnej.

Oczyszczacze powietrza zapewnią dzieciom czyste i zdrowe powietrze, wychowankowie będą w mniejszym stopniu narażeni na czynniki powodujące alergie i choroby dróg oddechowych.

Oczyszczacze powietrza neutralizują wirusy i szkodliwe gazy, usuwają większość cząstek pyłu w powietrzu, takich jak drobny kurz, alergeny, grzyby i pyłki, neutralizują wirusy, bakterie i gazy w naturalny sposób, bez wytwarzania szkodliwego ozonu.

Dziękując darczyńcom składamy najszczersze podziękowania za udzielone wsparcie finansowe.

Niewiele jest tak hojnych i skorych do pomocy firm. Dzięki państwa pomocy możliwy był zakup niezbędnych oczyszczaczy powietrza. Wyrażając swą wdzięczność Polskiej Grupie Górniczej S.A. oraz JSW KOKS S.A. życzymy wiele sukcesów!

Data dodania: 2020-09-11 20:48:52
Data edycji: 2020-09-13 09:14:07