''Oto narodziła się miłość'' - jasełka w grupie Skrzatów - Przedszkole Publiczne Nr 2 im. Jasia i Małgosi w Radlinie

''Oto narodziła się miłość'' - jasełka w grupie Skrzatów

Grudniowe popoÅ‚udnie 13 grudnia, w grupie Skrzatów, byÅ‚o bardzo magiczne i wyjÄ…tkowe. A to za sprawÄ… przedstawienia jaseÅ‚kowego „Oto narodziÅ‚a siÄ™ miÅ‚ość”, które maÅ‚e Skrzaty zaprezentowaÅ‚y swoim Rodzicom, innym czÅ‚onkom rodziny oraz pani Dyrektor.

Dzieci z zaangażowaniem wcieliÅ‚y siÄ™ w swoje role i jak tylko mogÅ‚y najlepiej przedstawiÅ‚y historiÄ™ narodzenia Pana Jezusa za pomocÄ… gestów, gry aktorskiej, Å›piewu piosenek, pastoraÅ‚ek i kolÄ™d. Ta niezwykÅ‚a podróż przez czas i przestrzeÅ„ biblijnych opowieÅ›ci przyniosÅ‚a nam nie tylko wzruszenie, lecz również poczucie jednoÅ›ci i wspólnoty.

Serdeczne podziÄ™kowania kierujemy również do Was, drodzy Rodzice, za wsparcie i zaufanie, jakim nas obdarzyliÅ›cie. Wasza obecność podczas przedstawienia byÅ‚a dla dzieci niezwykle ważna, a Wasze dumne uÅ›miechy sprawiÅ‚y, że chwile te staÅ‚y siÄ™ jeszcze bardziej niezapomniane.

DziÄ™kujemy również za Wasze zaangażowanie w przygotowaniu tej imprezy – w szczególnoÅ›ci babci Milenki za upieczenie 2 przepysznych ciast oraz zafundowanie kawy i soczków dla dzieci, mamie Igi za pyszne babeczki oraz wielu innym rodzicom, którzy pomogli w przygotowaniu imprezy i posprzÄ…taniu po niej ;-).

Z całego serca DZIĘKUJEMY!!!

Dziękujemy także za te wyjątkowe chwile spędzone razem i życzymy Wam wesołych świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku!

panie: Halinka, Bożenka i Mirka

Data dodania: 2023-12-17 18:51:59