Pluszowe Misie szczęśliwe są dzisiaj

Zna Twoje najskrytsze tajemnice, nigdy Cię nie zawiódł, do tego jest zawsze przy Tobie. Pluszowy Miś - symbol szczęśliwego dzieciństwa - 25 listopada obchodzi swoje święto ?
Gdzie Dzieci - tam Misie. Dlatego Skrzaty tak chętnie świętowały urodzinki swojego pluszaka ?
Maluchy brały udział w różnych zajęciach, gdzie motywem przewodnim był pluszowy niedźwiadek ?
Dzień Misia był dniem pełnym uśmiechu i świetnej zabawy. Skrzaty były szczęśliwe, że mogły spędzić tyle czasu ze swoim ulubieńcem i pokazać go Koleżankom i Kolegom z grupy ?‍♀️
Dzień ten rozbudził również w nas - Dorosłych, tęsknotę za czasami beztroskiego dzieciństwa ?
Data dodania: 2022-11-26 21:14:36
Data edycji: 2022-11-26 21:42:52