Podsumowanie programu Klub Zdrowego Przedszkolaka na zajęciach otwartych w grupie Motylków

Dzieci z grupy Motylków miały okazję gościć swoich bliskich podczas zajęć otwartych, które były okazją do podsumowania wiadomości z zakresu zdrowego stylu życia. Dzieci w toku praktycznych działań układały produkty na piramidzie zdrowego odżywiania, segregowały produkty według cechy (zdrowe i niezdrowe), utrwalały pojęcia matematyczne (zbiory, elementy, przeliczały i porównywały). Dzieci rozwiązywały warzywne zagadki, analizowały pod względem fonetycznym wyrazy. Na zakończenie ułożyły talerz zdrowych produktów techniką kolażu. Bardzo dziękujemy zaangażowanym Motylkom i ich rodzicom za udział w zajęciach ??☺️?
Data dodania: 2022-05-29 19:57:36
Data edycji: 2022-05-29 19:59:10