Podsumowanie projektu ''English Special Days'' - Przedszkole Publiczne Nr 2 im. Jasia i Małgosi w Radlinie

Podsumowanie projektu ''English Special Days''

„English Special Days” to projekt majÄ…cy na celu budzenie zainteresowania dzieci jÄ™zykiem angielskim poprzez wprowadzanie na zajÄ™ciach jÄ™zyka angielskiego scenariuszy zajęć „dni nietypowych”.

Podczas realizacji projektu dzieci poznaÅ‚y i utrwalaÅ‚y sÅ‚ownictwo zwiÄ…zane z obchodami ‘dnia nietypowego’, utrwalaÅ‚y nazwy kolorów, części ciaÅ‚a, ksztaÅ‚tów, doskonaliÅ‚y umiejÄ™tność liczenia, braÅ‚y udziaÅ‚ w zabawach ruchowych oraz teatralnych, nauczyÅ‚y siÄ™ po angielsku wierszy i piosenek. chÄ™tnie braÅ‚y udziaÅ‚ w grach dydaktycznych. Zadania, które zostaÅ‚y zrealizowane w ramach projektu:

1. Pierwszy dzień jesieni
  2. Dzień dyni