POŻEGNANIE ZIMY I POWITANIE WIOSNY

Nasze przedszkolaki z grup Kaczuszki, Żabki i Motylki pożegnały zimę i powitały wiosnę już 17 marca uczestnicząc w imprezie plenerowej „ RADLIŃSKIE ŚWIĘTO WIOSNY” w MOK w Radlinie. Dzieci obejrzały spektakl w wyk. Grupy Artystycznej MAŁY PRZYTUP "KOSZAŁEK OPAŁEK SZUKA WIOSNY" oraz programy artystyczne przedszkolaków z grupy KOTKI, SERDUSZKA z PP3 i uczniów klasy II SP1. Wysłuchały koncertu Orkiestry Dętej MARCEL.

W czasie imprezy odbyło się symboliczne spalenie i utopienie kukły Marzanny pod okiem strażaków OSP Biertułtowy. Nastąpiło również rozstrzygnięcie i podanie wyników konkursu „Śląska Marzanna” wraz z rozdaniem nagród.

Grupa III Kaczuszki:

Nagrodzeni: Kacper Szymiczek, Liliana Twardzik

Uczestnicy: Bartosz Chrzanowski, Karolina Gomołka, Weronika Gumienny, Paulina Migdoł, Lena Kiermaszek

Grupa IV Żabki:

Nagrodzeni: Aniela Gęsty.

Uczestnicy: Emilia Stępień-Dębicka, Bartosz Stępień- Dębicki, Zuzanna Tchórz - Wojtczak, Marcjanna Bednorz.

GrupaV Motylki:

Nagrodzeni: Nikodem Kionka, Igor Jabłoński, Błażej Surma, Nadia Machnik

Uczestnicy: Wiktor Zielonka, Milana Koliesnikova, Sirine Boulati.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym oraz wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy kolejnych sukcesów.

Data dodania: 2023-03-20 21:43:33
Data edycji: 2023-03-20 21:49:46