''Sportowy Mikołaj'' w MOSiR w Radlinie

W dniu 11.12.2023r. w  MOSiR w Radlinie odbyła się międzyprzedszkolna spartakiada sportowa „Sportowy Mikołaj”. Uczestniczyli w niej wychowankowie przedszkoli naszego miasta. Trzy dziesięcioosobowe drużyny zmagały się w różnorodnych konkurencjach sportowych. Drużynę naszego przedszkola reprezentowali najstarsi przedstawiciele z gr. IV Kaczuszki. Wszystkich zawodników do boju zagrzewali okrzykami i brawami kibice -  koleżanki i koledzy z gr. IV Kaczuszki  ze swoimi paniami. Każdy zespół otrzymał taką samą ilość punktów i zdobył I miejsce  oraz nagrodę w postaci zestawu zabawek. Nagrodę otrzymaliśmy dla całej grupy zarówno dla  zawodników,  jak i kibiców.

B.Siwek

Data dodania: 2023-12-17 14:05:20