Spotkanie z policjantami

W dniu 18 stycznia br. nasze przedszkole odwiedzili  Policjanci z Komisariatu Policji w Radlinie mł. asp. Leszek Dudała, asp. szt. Adam Czoch oraz pan Dawid Brachmański. Podczas spotkania panowie opowiedzieli przedszkolakom jakie są zasady bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu, a także przypomnieli dzieciom ważne zasady poruszania się po drogach. Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu i odpowiadały na pytania zadawane przez Gości.

Na zakończenie spotkania przedszkolaki otrzymali kolorowanki  ze Sznupkiem -  maskotką  policyjną, a wychowawczynie materiały edukacyjne n.t  bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych.

Data dodania: 2022-01-18 18:51:03
Data edycji: 2022-01-20 18:05:03