Spotkanie z wędkarzami

Dnia 12 października w ramach innowacji w grupie ???odbyły się kolejne ciekawe zajęcia. Tym razem gościliśmy Pana Andrzeja i Pana Bogdana (Tata Błażeja ze swoim kolegą), którzy opowiedzieli nam o swojej wielkiej pasji do wędkowania. Dzieci były bardzo ciekawe na czym polega łowienie ryb oraz dbałość o nie. Motylki mogły zobaczyć jak wygląda sprzęt wędkarski, poznały niektóre gatunki ryb oraz zasady wędkowania. Błażej pokazał ???swój puchar, który zdobył na zawodach wędkując ze swoim Tatą. Na zakończenie mili goście przekazali dzieciom niespodzianki- statuetkę i grę zręcznościową 'Wędkowanie'. Bardzo dziękujemy Panu Andrzejowi i Panu Bogdanowi za ciekawe i wartościowe  zajęcia wędkarskie????

A.Pawlus-Wątroba

Data dodania: 2022-10-16 17:55:52