SPOTKANIE ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM

Dzisiaj nasze Przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany Gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, w ręce trzymał ciężki worek, a w nim prezenty. Towarzyszyły mu Aniołek, Śnieżynka, Elf i Rudolf Czerwononosy, a dżwięk dzwoneczków słychać było już z daleka. To nie mógł być nikt inny, tylko święty Mikołaj - niezwykle wesoły, rozmowny i chętny do wspólnej zabawy i tańca. Pomimo braku białego puchu, jak co roku przybył na czas!!!
We wszystkich grupach spotkanie z Mikołajem przebiegło w świątecznej atmosferze. Przedszkolaki śpiewały Gościowi piosenki i pastorałki, recytowały wierszyki oraz, rzecz jasna, siadały na kolanach!!! A święty Mikołaj obdarowywał ich uśmiechem i.. prezentami!!! Nie zapomniał także o małym co-nieco dla Pań pracujących z Dziećmi. Na twarzach Wszystkich, i tych Małych, i tych Dużych, malowała się dzisiaj wielka radość, przejęcie i wzruszenie, a także nadzieja na kolejne spotkanie.
Święty Mikołaju, bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!!! Na takie chwile zawsze warto czekać...

M. Błaszczyk
Data dodania: 2021-12-06 19:27:38