Sudoku z Władysławem Ślewińskim - Przedszkole Publiczne Nr 2 im. Jasia i Małgosi w Radlinie

Sudoku z Władysławem Ślewińskim

"Sudoku z WÅ‚adysÅ‚awem ÅšlewiÅ„skim" to kolejne zadanie, które Å»abki wraz z paniÄ… HalinkÄ… zrealizowaÅ‚y w ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjnego "Zabawa sztukÄ…".

Tym razem spotkanie ze sztukÄ…  poÅ‚Ä…czone zostaÅ‚o z grÄ… logicznÄ…. Dzieci poznaÅ‚y wybrane dzieÅ‚a WÅ‚adysÅ‚awa ÅšlewiÅ„skiego - polskiego malarza, który żyÅ‚ na przeÅ‚omie XIX i XX wieku. NastÄ™pnie dzieci musiaÅ‚y zmierzyć siÄ™ z SUDOKU - Å‚amigÅ‚ówkÄ…, której celem jest wypeÅ‚nienie diagramu w taki sposób, aby w każdym wierszu, w każdej kolumnie elementy siÄ™ nie powtarzaÅ‚y. Zadanie wymagaÅ‚o od przedszkolaków logicznego myÅ›lenia, a także byÅ‚o okazjÄ… do rozwijania sprawnoÅ›ci manualnych.

Data dodania: 2022-01-09 19:46:27
Data edycji: 2022-01-09 20:40:45