Święto Wiosny

Przedszkolaki wzięły udział w imprezie plenerowej „ŚWIĘTO WIOSNY” zorganizowanej przez MOK w Radlinie. Dzieci obejrzały spektakl w wyk. Grupy Artystycznej MAŁY PRZYTUP pt. „PYZA SZUKA WIOSNY”, występy kolegów i koleżanek z innych przedszkoli, koncert Orkiestry Dętej „Marcel”. W czasie imprezy odbyło się ogłoszenie wyników konkursu ŚLĄSKA MARZANNA 2024, symboliczne spalenie i utopienie kukły MARZANNY, pokaz strażacki Ochotniczej Straży Pożarnej Radlin- Biertułtowy.

W konkursie ŚLĄSKA MARZANNA 2024 spośród 33 dzieci uczestniczących z naszego przedszkola nagrodzeni i wyróżnieni to:

II MIEJSCE - MARTYNA LIS – Grupa Pszczółki

II MIEJSCE - CEZARY WIERZGOŃ - Grupa Pszczółki

WYRÓŻNIENIE - ZUZANNA MIGDOŁ –Grupa Skrzaty

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym, wyróżnionym i wszystkim uczestnikom i życzymy kolejnych sukcesów!

Data dodania: 2024-03-25 21:13:03
Data edycji: 2024-03-25 21:17:49