#SzkołaPamięta - Przedszkole Publiczne Nr 2 im. Jasia i Małgosi w Radlinie

#SzkołaPamięta

Już po raz czwarty Minister Edukacji i Nauki zaprosiÅ‚ Przedszkolaków, Uczniów i Nauczycieli do udziaÅ‚u w akcji "SzkoÅ‚a pamiÄ™ta". Podobnie jak w ubiegÅ‚ych latach odbywa siÄ™ w okresie, w którym wspominamy zarówno naszych Bliskich, jak i Tych, którzy zapisali siÄ™ w historii - tej ogólnonarodowej i lokalnej.

Skrzaty, PszczóÅ‚ki, Kaczuszki, Å»abki i Motylki wraz ze swoimi Paniami realizowaÅ‚y różnorodne dziaÅ‚ania. Dzieci odwiedziÅ‚y miejsca pamiÄ™ci, uporzÄ…dkowaÅ‚y groby, paliÅ‚y znicze i wspominaÅ‚y Osoby Ważne dla naszej wspólnoty i naszego kraju.

Inicjatywa "Szkoła pamięta" była dla Dzieci okazją do kultywowania tradycji Świąt Zadusznych.

Data dodania: 2022-10-27 20:27:18
Data edycji: 2022-10-27 20:29:27