#SzkołaPamięta

Już po raz piąty Minister Edukacji i Nauki zaprosił Przedszkolaków, Uczniów i Nauczycieli do udziału w akcji "Szkoła pamięta". Podobnie jak w ubiegłych latach odbywa się w okresie, w którym wspominamy zarówno naszych Bliskich, jak i Tych, którzy zapisali się w historii - tej ogólnonarodowej i lokalnej.

Przedszkolaki z wszystkich grup: Kotki, Skrzaty, Pszczółki, Kaczuszki i Motylki wraz ze swoimi Paniami realizowały różnorodne działania. Dzieci odwiedziły miejsca pamięci, paliły znicze i wspominały Osoby Ważne dla naszej wspólnoty i naszego kraju.

Inicjatywa "Szkoła pamięta" była dla Dzieci okazją do kultywowania tradycji Świąt Zadusznych.

Data dodania: 2023-10-30 18:45:32
Data edycji: 2023-10-30 18:46:18