Warsztaty z robotem interaktywnym PHOTON

Za nami kolejne spotkanie przedszkolaków z Photonem.

Photon jest pierwszym na świecie interaktywnym robotem, który rozwija się razem z Dzieckiem. Uczy podstaw programowania, pokazuje najnowsze technologie oraz rozwija logiczne myślenie i kreatywność. Wszystko to w najbardziej atrakcyjnej formie - poprzez zabawę!

Photon jest całkowicie polskim robotem. Może być programowany za pomocą 4 graficznych języków programowania. Poznaje świat dzięki swoim 10 programowalnym czujnikom, m.in. rozpoznawaniu dotyku, koloru podłoża, dźwięku czy odległości.

Nauka programowania to jedna z ważniejszych umiejętności, która przyda się Dzieciom w dzisiejszym cyfrowym świecie. Oswajanie przedszkolaków z nowymi technologiami poprzez zabawę, przyniosło Im i tym razem wiele, wiele radości...

M. Błaszczyk

Data dodania: 2022-01-09 12:53:34