Warsztaty z robotem Photon u Pszczółek

Photon to interaktywny robot, który poprzez aplikację mobilną oraz powiązane z nią doświadczenia i eksperymenty wprowadza dzieci w świat nowych technologii. Photon pomaga poznawać podstawy programowania i zrozumienia działania czujników, w które jest wyposażony. Robot został stworzony z myślą o dzieciach w każdym wieku. Jego obsługa dostosowana jest do różnego etapu rozwoju dzieci, ich możliwości oraz zdolności percepcji. Podczas warsztatów z p.Adrianem Pszczółki doskonałe się bawiły. Nauka przez zabawę z interaktywnym robotem przyniosła ogrom emocji. Sprawiła, że Maluszki reagowały bardzo żywiołowo i spontanicznie, co można zobaczyć i usłyszeć na naszych filmikach...

Data dodania: 2021-09-29 17:50:10
Data edycji: 2021-09-29 18:22:57