Weekend cudów

Weekend cudów to właśnie ten czas kiedy można przekazać Szlachetne Paczki do magazynu, skąd trafią one do potrzebujących. W tym roku akcję w naszym przedszkolu zainicjowała grupa Motylki, w krótkim czasie okazało się, że całe przedszkole bardzo chętnie zaangażuje się  w przygotowanie darów dla potrzebującej rodziny. Dzieci wraz z rodzicami oraz pracownicy naszego przedszkola otworzyli swoje serca. Rodzice naszych przedszkolaków przekazali paczki do magazynu dnia 11 grudnia. To był czas dzielenia się dobrem i znakomitej  współpracy całej społeczności naszego przedszkola za co serdecznie dziękujemy    ❤️??????

Data dodania: 2021-12-12 11:24:41
Data edycji: 2021-12-12 11:26:36