Wirusoochrona w grupie Misiów #wirusoochrona #lekcjaHIGIENY

Misie podczas zajęć w przedszkolu aktywnie uczestniczyły w akcji informacyjno-edukacyjnej "Wirusoochrona". Akcja miała na celu wzmocnienie działań przeciwepidemicznych oraz propagowanie podstawowych zasad higieny wśród dzieci.
Misie wraz ze Strażnikami czystych rąk- Bobinim i Balbinką utrwalały i doskonaliły czynności związane z prawidłowym myciem rąk i zasady prozdrowotne.
W tym celu oglądały bajkę edukacyjną: "Bajka o koronawirusie", uczyły się piosenki "Śpiewające Brzdące- Przegoń wirusa" oraz wykonywały prace plastyczne i zadania w książeczkach: "Strażnicy czystych rąk".
Teraz już wiemy i pamiętamy jak prawidłowo myć rączki i jak zminimalizować ryzyko zachorowań.

Data dodania: 2021-03-15 20:00:40
Data edycji: 2021-03-16 20:37:12