Wizyta gr. IV Biedronki w bibliotece

15.X.2021 dzieci z grupy Biedronki odwiedziły Bibliotekę Miejską w Radlinie. Wizyta związana była ze zbliżającą się 95 rocznicą urodzin Kubusia Puchatka. Podczas wizyty przedszkolaki przypomniały sobie najbliższych przyjaciół Kubusia Puchatka. Miały także możliwość posmakowania prawdziwego miodku ze Stumilowego Lasu. Z okazji urodzin Biedronki życzyły Kubusiowi: radości, szczęścia, wspaniałych przyjaciół, prezentów, dużo pieniędzy, bajek do czytania. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze i zakończyło się uroczystym odśpiewaniem „Sto lat”. Po spotkaniu nasunęła się refleksja, że My dorośli musimy pamiętać, iż każde dziecko ma prawo wzrastać poznając magiczne słowa zawarte w bajkach. Otwierając przed nim wrota wyobraźni prowadzące do najpiękniejszych snów dzieciństwa.

S. Menżyk

Data dodania: 2021-10-15 21:20:52