WIZYTA ŚW. MIKOŁAJA W NASZYM PRZEDSZKOLU

W poniedziałek 7 grudnia przybył do naszego przedszkola najbardziej oczekiwany przez nas wszystkich, dzieci, ale i również dorosłych gość –Św. Mikołaj. To znak dla nas, że byliśmy bardzo grzeczni, bo gość przybył na czas w dodatku w asyście wspaniałych pomocników.  Spotkania odbywały się w grupach w atmosferze doskonałej zabawy. Dzieci rozmawiały z Mikołajem, odpowiadały na pytania gościa, śpiewały piosenki, recytowały wiersze, wręczały laurki. Dla utrwalenia tego jakże emocjonującego wydarzenia wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcia.

Serdecznie dziękujemy Św. Mikołaju i zapraszamy już za rok.

Serdeczne podziękowania należą się pomocnikom Mikołaja, tym, którzy pracowali w krainie mikołajowej jeszcze przed wizytą- Rodzicom naszych przedszkolaków, bez których to spotkanie na pewno by nie doszło do skutku.

(Więcej zdjęć w galeriach poszczególnych  grup)

B. Siwek

Data dodania: 2020-12-07 19:52:22