Zabawa z robotem PHOTON

Przedszkolaki uczestniczyły w zabawie z robotem PHOTON w ramach udziału w programie edukacyjnym „Akademia Programistów” organizowanym przez Agencję szkolno-przedszkolną LUPUS.

Photon to robot interaktywny, wyposażony w aplikację która pozwala dziecku na atrakcyjne spędzanie wolnego czasu, umożliwia stymulowanie jego rozwoju i uczy podstaw programowania, kompetencji przyszłości. Przy okazji nauki programowania z Photonem dziecko zdobędzie również inne umiejętności: rozwinie zdolność logicznego myślenia, pobudzi kreatywność, lepiej przygotuje się do nauki, nauczy się cierpliwości i skupienia. Działania Photona są oparte na konstruktach logicznych, dzięki czemu dziecko podczas zabawy będzie mogło samodzielnie dochodzić do kolejnych wniosków.

Więcej zdjęć w zakładkach poszczególnych grup.

Data dodania: 2021-09-29 20:35:45
Data edycji: 2021-09-29 20:52:32