Zabawy Skrzatów i Pszczółek z robotami Photon

Photon to interaktywny robot, który poprzez aplikację mobilną oraz powiązane z nią doświadczenia i eksperymenty wprowadza Dzieci w świat nowych technologii. Photon pomaga poznawać podstawy programowania i zrozumienia działania czujników, w które jest wyposażony.
Robot został stworzony z myślą o Dzieciach w każdym wieku. Jego obsługa dostosowana jest do różnego etapu rozwoju Dzieci, ich możliwości oraz zdolności percepcji.
Podczas warsztatów z p. Justyną Przedszkolaki doskonale się bawiły. Nauka przez zabawę z interaktywnym robotem przyniosła ogrom emocji. Sprawiła, że Dzieci reagowały bardzo żywiołowo i spontanicznie, co można usłyszeć i zobaczyć na naszych filmikach...

M.Błaszczyk
Data dodania: 2022-10-17 20:41:28