Ruszamy z półkoloniami ! Wakacje z sercem!

Miasto Radlin wspólnie ze Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2 im. KEN w Radlinie rusza z pierwszą edycją miejskich półkolonii pod nazwą „Wakacje z sercem”! Oferta półkolonii skierowana jest dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 14 lat, przede wszystkim zamieszkałych w Radlinie. Półkolonie odbywać będą się w 4 turnusach, w lipcu i sierpniu. Każdy z turnusów przygotowany będzie na dwie 15-osobowe grupy (starszą i młodszą).
Koszt uczestnictwa w półkoloniach wynosi 200 zł. Co ważne - oferta opiera się na naszej współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami, dlatego też wykupując półkolonie dla swojego dziecka, mieszkaniec wspiera lokalne, radlińskie firmy (#WspieramyLokalnych ! ? )
Co w ofercie? Ciekawe zabawy i warsztaty z animatorami, wyjścia na basen, do FlyPark Radlin, do Park Linowy Leśna Przygoda , do Wrotka Music Caffe Club, Wrotki i do "Kawy i Zabawy", "bitwy piłkowe" z Fight Ball , planszówki, xbox czy Netflix w Centrum Usług Społecznych Radlin i wiele innych atrakcji.
Uczestnicy otrzymają obiady i drobne poczęstunki.
Zapraszamy i zachęcamy ! ???
Data dodania: 2021-06-21 19:14:08
Data edycji: 2021-06-21 19:16:32